Wydrukuj tę stronę

Medipment- medical equipment. no limits.

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

MedipmentPortal powstał w 2009 roku i jest projektem realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, pod nazwą "Rozwój e- usług poprzez utworzenie portalu produktów medycznych adresowanego do sektora służby zdrowia i jego otoczenia". Jego zadaniem jest dostarczanie jak najszerszej i najdokładniejszej informacji na temat sprzętu medycznego.

W bazie jest obecnie około 17 tysięcy pozycji z oferty firm z Polski i zagranicy- łącznie ponad 320 jednostek. Pośród nich są także giganci tacy jak Siemens, Philips, czy Toshiba. To pierwszy na świecie tak obszerny katalog internetowy produktów tej branży. W biurze zatrudnionych jest 7 osób, ale w pracę zaangażowanych jest znacznie więcej specjalistów, w tym informatyków i prawników specjalizujących się w zamówieniach publicznych. Obecnie firma radzi sobie świetnie, a jedyne czego jej trzeba, to rąk do pracy- na wprowadzenie do bazy danych czeka kilkadziesiąt tysięcy nowych produktów.

Choć firma działa od roku, jej dokonania już zostały nagrodzone wyróżnieniem w konkursie Mikroprzedsiębiorstwo Roku, organizowanym przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy.

Rosnąca popularność, to dopiero początek pracy do wykonania na stronie. Zachęcamy do podjęcia współpracy z medipment.pl. Praktyki polegają na uposażaniu danego działu na stronie, co wymaga znalezienia, posegregowania w poddziały i opisania szczegółowej specyfikacji każdego dostępnego na rynku urządzenia z tej dziedziny medycyny- płynąca z pracy wiedza czyni z praktykanta eksperta w opracowywanym obszarze.

Dodatkowe informacje

  • Kraj: Polska
  • Lokalizacja: Podlaskie
  • Miasto: Białystok
  • Kontakt: ul. I Armii Wojska Polskiego 7A ,15-102 Białystok, telefon/fax: 085 651 41 34, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Czytany 12866 razy

Artykuły powiązane