Wydrukuj tę stronę
wtorek, 22 marca 2011 01:00

Oferta pracy, Serwisant sprzętu medycznego na terenie Polski

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferta pracy - Serwisant ds. aparatury medycznej na terenie Polski

Firma: KOSMED
Kraj: Polska
Miasto: -
Sektor: dystrybutor sprzętu medycznego
Obszar: serwis sprzętu medycznego
Typ: etat

KOSMED jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce sprzętu medycznego produkowanego przez firmę ESAOTE, ITALRAY, QUANTA SYSTEM oraz VESER LIPO. Sprzedajemy: Ultrasonografy stacjonarne i przenośne, Aparaty EKG, zestawy do prób wysiłkowych, Rezonanse magnetyczne ortopedyczne, Mammografy, Aparaty RTG: przewoźne,  z ramieniem C,  analogowe i cyfrowe, ze zdalnym sterowaniem analogowe i cyfrowe (telekomando), Lasery Medyczne QUANTA SYSTEM - multidyscyplinarne zastosowanie.

Główne obowiązki:

  • serwis aparatury sprzedanej przez firmę
  • instalacja i uruchomienia sprzętu
  • szkolenia użytkowników

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne (elektronika, inżynieria biomedyczna lub pokrewne)
  • min. poprawna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność komunikacji z klientem i przekazywania informacji
  • umiejętność planowania czasu pracy, dyscyplina, punktualność, inicjatywa własna
  • prawo jazdy kat. B (praktyczne doświadczenie w kierowaniu pojazdami)

Firma zapewnia:

  • możliwość rozwoju i awansu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracy w młodym i szybko rozwijającym się zespole
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych obowiązków

Czytany 16535 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 marca 2011 19:15

Artykuły powiązane

32 komentarzy