niedziela, 12 maja 2013 18:12

Inżynier Sprzedaży

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferta Pracy - Inżynier Sprzedaży

Firma: Mar-Med
Kraj: Polska
Miasto: Warszawa
Sektor: Healthcare
Obszar: Sprzedaż/Aplikacja
Typ: etat

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne dla handlowców
  • sprzedaż produktów medycznych z naszej oferty do klientów z sektora medycznego
  • nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami
  • rozwijanie współpracy z klientami kluczowymi praca w oparciu o założone cele, zgodnie ze strategią firmy

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie ( preferowane: inżynieria biomedyczna, elektrotechnika, fizyka medyczna, itp.),
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy w grupie,
  • systematyczność i dokładność ,
  • inicjatywa w zdobywaniu informacji potrzebnych do wykonania zadań,
  • samodzielność, kreatywność oraz łatwość nawiązywania relacji z nowymi klientami

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w branży z dużymi możliwościami i szerokim rynkiem odbiorców
  • pracę z najlepszymi jakościowo produktami w danym sektorze
  • wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania
  • współpracę w gronie zaangażowanych osób
  • dostęp do niezbędnych narzędzi, pomocnych w codziennym wykonywaniu pracy i organizowaniu jej w optymalny sposób

Aplikacje zawierające CV proszę przesyłać na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Czytany 9756 razy

2 komentarzy

  • Link do komentarza JohnCibia niedziela, 03 września 2017 21:39 napisane przez JohnCibia

    help me with my essay

  • Link do komentarza KennethFum wtorek, 22 sierpnia 2017 11:19 napisane przez KennethFum

    wh0cd897858 hoodia diarex cytoxan epivir actonel

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nowe oferty pracy