czwartek, 10 listopada 2011 01:00

Oferta pracy, inżynier/projektant aparatury medycznej

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

{flike}
{fshare}

Oferta pracy -  INŻYNIER / PROJEKTANT APARATURY MEDYCZNEJ

Firma: Socpol
Kraj: Szwajcaria
Miasto:
Sektor: projektowanie aparatury medycznej
Obszar: Aparatura medyczna
Typ: etat

W imieniu naszego Klienta ? międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym z siedzibą w Szwajcarii, Agencja Pracy SOCPOL poszukujemy Kandydatów na stanowisko: INŻYNIER / PROJEKTANT APARATURY MEDYCZNEJ

Główne obowiązki:

  • Projektowanie sprzętu medycznego i oprogramowania
  • Tworzenie i wykonywanie testów
  • Analiza przyczyn wadliwości i krytyczności wad (FMEA)
  • Ścisła współpraca z agencjami i użytkownikami
  • Przestrzeganie norm (ISO / IEC / EN / FDA / UL / MepV) technologii medycznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektronika, informatyka
  • Doświadczenie zawodowe, w rozwoju i programowania systemów i aparatury medycznej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego
  • Znajomość narzędzi IDE i ich środowiska (edytor, kompilator, debugger, SVN, narzędzia do testowania)
  • znajomość wielowarstwowej architektury oprogramowania (CAN,12C,RTC,RS, Ethernet), język oprogramowania (ANSI) C, C#, C++)
  • CAN, I2C, RTC, CRC, RS, Ethernet
  • Zorientowane na klienta i wyniki, pewność siebie, samodzielność
  • Silna motywacja do pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji

Firma zapewnia:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w grupie wybitnych specjalistów.
  • Możliwość pracy przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pomoc w relokacji.

Czytany 12483 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 listopada 2011 18:17

2 komentarzy

  • Link do komentarza Athena poniedziałek, 30 listopada 2015 15:15 napisane przez Athena

    Acontece que, através de canais on the internet de comunicação e redes sociais, clientes
    satisfeitos com seu negócio e com os benefícios obtidos com seu negócio provavelmente irão
    elogiar a empresa e publicar comentários positivos de suas
    experiências.

  • Link do komentarza Monika Mańko wtorek, 20 sierpnia 2013 06:18 napisane przez Monika Mańko

    Witam, nazywam się Monika Mańko i od października zacznę III rok studiów - Inżynieria Biomedyczna na Politechnice Lubelskiej. Od czasów liceum interesuję się szeroko pojętą medycyną, anatomią człowieka (chciałam iść na kierunek lekarski) a od klasy maturalnej fascynuje mnie inżynieria biomedyczna.
    Chciałabym dzielić się swoją pasją z innymi poprzez przedstawianie trudnych i często niezrozumiałych dla przeciętnego człowieka treści w formie ciekawych i "lekkich" artykułów.
    Jeśli dostanę tę szansę - obiecuję w pełni ją wykorzystać. Łatwość pisania i szeroki zakres zainteresowań tematyką inżynierii biomedycznej są moimi atutami.
    Będę wdzięczna za możliwość zaprezentowania swoich umiejętności "na łamach" portalu. Z największą przyjemnością napiszę błyskotliwy artykuł, właściwie na każdy temat :)

    Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku
    Monika Mańko

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nowe oferty pracy