niedziela, 19 kwietnia 2009 14:51

Praca, projektant, konstruktor

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferta pracy - Projektant - Konstruktor

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii medycznej lub pokrewne
  • preferowane doświadczenie w projektowaniu
  • dobra znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie (AutoCAD)
  • znajomość branży ortopedycznej oraz rynku medycznego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mile widziane
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • pracę w firmie produkcyjnej z długoletnią tradycją
  • współpracę na dogodnych warunkach
  • dużą samodzielność i swobodę w zakresie powierzonych zadań
  • możliwości rozwoju zawodowego

Zakres zadań:

  • projektowanie wyrobów ortopedyczno-rehabilitacyjnych
  • przygotowanie dokumentacji dla uruchomienia produkcji
  • wykonywanie dokumentacji techniczno-technologicznej dla produkowanych wyrobów

Czytany 7931 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 lutego 2010 12:23

3 komentarzy

  • Link do komentarza Buy Custom Essays niedziela, 11 lutego 2018 03:23 napisane przez Buy Custom Essays

    term papers term papers term paper term paper

  • Link do komentarza My Homework Help wtorek, 09 stycznia 2018 07:38 napisane przez My Homework Help

    argument essays argumentative essay argumentative essay argumentative essay

  • Link do komentarza Custom Essay Writer wtorek, 02 stycznia 2018 01:03 napisane przez Custom Essay Writer

    argumentative essays argument essays buy a custom research paper argument essays

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Nowe oferty pracy