BTL Polska

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma BTL PolskaBTL Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zajmuje się sprzedażą produktów firmy BTL Industries Ltd, której jest oficjalnym przedstawicielem na terenie naszego kraju. Zapewnia także wsparcie techniczne dla użytkowników sprzętu wyprodukowanego przez swoją macierzystą firmę.

Spółka BTL Polska została założona w 2001 roku. Oferuje szeroką gamę urządzeń dla kardiologii, pulmonolologii, fizykoterapii, ginekologii i medycyny estetycznej, a także różnego przeznaczenia (fizykoterapia, ginekologia) stoły i fotele. Jej produkty dla kardiologii to aparaty elektrokardiograficzne, systemy do monitorowania prób wysiłkowych, rejestratory holterowskie oraz zestawy do monitoringu ciśnienia tętniczego krwi. W zakresie aparatury do diagnostyki układu oddechowego firma oferuje spirometry.

Spośród urządzeń terapeutycznych BTL dostarcza urządzeń do elektroterapii, terapii ultradźwiękowej, magnetoterapii, laseroterapii, diatermii, trakcji szyjnego i lędźwiowego odcinka kręgosłupa, hydroterapii oraz masażu uciskowego. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość dowolnie wybranego zestawu modułów do elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii lub terapii ultradźwiękowej w jednym urządzeniu, wykonanym na zamówienie klienta. Do oferowanego przez BTL sprzętu terapeutycznego należą też urządzenia do terapii falą uderzeniową (SWT). Polega ona na wprowadzaniu do ciała pacjenta za pomocą specjalnej głowicy impulsów akustycznych. Efekty działania terapii to, między innymi, zmniejszenie napięcia mięśni, oraz poprawienie metabolizmu w tkankach.

Firma BTL zdaje się dobrze wyczuwać potrzeby rynku, czego efektem jest duża liczba oferowanych przez nią urządzeń dla medycyny estetycznej. Są to różnego rodzaju aparaty do redukcji tkanki tłuszczowej, usuwania zmarszczek oraz lasery, zarówno chirurgiczne, jak i przeznaczone do zabiegów nieinwazyjnych.

Ważnym sektorem działalności BTL Polska jest świadczenie tzw. usług dodatkowych. Obejmują one nie tylko pomoc techniczną i serwisową ale też fachowe doradztwo. Firma organizuje również szkolenia i seminaria dotyczące obsługi specjalistycznego sprzętu.

BTL wprowadza na rynek produkty spełniające standard ISO13485 i posiadające certyfikat CE. Wiele z oferowanych rozwiązań posiada aprobatę amerykańskiej FDA (Food and Drug Administration) i odpowiadających jej instytucji na całym świecie.

Dodatkowe informacje

  • Kraj: Polska
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Kontakt: ul. Leonidasa 49, 00-777 Warszawa, tel. +48 22 667 02 76
  • Profil działalności: sprzedaż sprzętu medycznego
  • Asortyment: aparaty EKG, holtery, inhalatory, mierniki szczytowego przepływu wydechowego płuc
Czytany 14102 razy
Więcej w tej kategorii: « FARUM S.A. Dräger Polska »

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Lokalizacja

Filtruj: Profil działalności

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna