Giganci inżynierii biomedycznej
Giganci inżynierii biomedycznej

Giganci inżynierii biomedycznej

W skład tego działu wchodzą potentanci firm biomedycznych, posiadający największy udział w rynku oraz zatrudniający tysiące pracowników. Firmy te posiadają swoje filie w wielu krajach, a ich jednostki rozmieszczone są na całym świecie. Giganci inżynierii biomedycznej - największe firmy biomedyczne na świecie ściśle współpracują z czołowymi placówkami naukowymi lub dysponują własnymi laboratoriami badawczymi. Są to posiadacze wielu patentów na rozwiązania technologiczne, ale na szczęście nie patentu na najlepsze pomysły.

boston scientificBoston Scientific Corporation działa w obszarze badań nad rozwojem, produkcji oraz sprzedaży aparatury medycznej wykorzystywanej w medycynie interwencyjnej, w tym kardiologii, neuromodulacji, elektrofizjologii, kardiochirurgii, angioplastyce, endoskopii, onkologii, urologii oraz ginekologii.

tyco healthcareTyco Healthcare zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz serwisem aparatury medycznej na całym świecie. Profil działalności firmy jest bardzo szeroki i obejmuje jednorazowe urządzenia medyczne, aparaturę do monitoringu terapii, przyrządy medyczne oraz środki znieczulające.

omron healthcareRak, choroby serca i udary mózgu są najczęstszymi przyczynami zgonów w krajach uprzemysłowionych. Wiele z tych zgonów spowodowanych jest złym stylem życia: przejadaniem się, paleniem tytoniu, nadmiernym spożyciem alkoholu, brakiem aktywności fizycznej. Misja firmy Omron Healthcare jest promowanie profilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz do tworze społeczeństwa, w którym ludzie cieszą się zdrowiem i wygodnym życiem.

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna