Omron Healthcare

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

omron healthcareRak, choroby serca i udary mózgu są najczęstszymi przyczynami zgonów w krajach uprzemysłowionych. Wiele z tych zgonów spowodowanych jest złym stylem życia: przejadaniem się, paleniem tytoniu, nadmiernym spożyciem alkoholu, brakiem aktywności fizycznej. Misja firmy Omron Healthcare jest promowanie profilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz do tworze społeczeństwa, w którym ludzie cieszą się zdrowiem i wygodnym życiem.

Omron Healthcare dąży do opracowania nowych produktów, które dostarczają dokładnych informacji dla konsumentów i lekarzy i wspierają pozytywne zmiany w stylu życia i poprawy zdrowia. Poprzez umożliwienie ludziom dokładnego monitorowania swojego zdrowia na bieżąco, także w domu, Omron Healthcare ułatwia ludziom współpracę z pracownikami służby zdrowia w celu zapobiegania chorób cywilizacyjnych. Zgodnie z tą filozofią, Omron Healthcare przyczynia się również do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa poprzez rozważną ekonomiczną, proekologiczną politykę firmy.

Omron Corporation z Kyoto, Japonia została założona w 1933 roku i jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji systemów czujników ultradźwiękowych i technologii elektronicznych. Omron Healthcare, filia zależna od Omron Corporation, stała się dzięki temu wiodącym sprzedawca i dystrybutorem sprzętu medycznego, domowej opieki zdrowotnej, i produktów dla poprawy ludzkiego życia.

Omron Healthcare jako pierwszy wprowadzić ręczne i cyfrowe jednostki do mierzenia ciśnienia krwi w warunkach domowych. Wprowadziła ona termometry cyfrowe, które są teraz bardziej dokładne, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne niż jednostki rtęciowe. Omron Healthcare opracowała również systemy monitoringu tkanki tłuszczowej oparte na technologii czujników oraz wysoce zaawansowane respiratory medyczne.

Dodatkowe informacje

  • Kraj: Japonia
  • Region: Toranomon
  • Miasto: Tokyo
  • Kontakt: 3-4-10 Toranomon, Minato-ku, Tokyo 105-0001 Japan, tel: +81-3-3436-7170
  • Profil działalności: produkcja sprzętu medycznego, aparatura medyczna, wyposażenie szpitali i gabinetów
  • Asortyment: ciśnieniomierze, termometry, defibrylatory, aparatura do mierzenia poziomu tkanki tłuszczowej, pedometry, respiratory
  • Oddział w Polsce: Ul. Mariana Sengera Cichego 1 02-790 Warszawa, tel: 48-22-645-7860, fax: 48-22-645-7863
Czytany 7157 razy

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna