Firmy biomedyczne w Polsce
Firmy biomedyczne w Polsce

Firmy biomedyczne w Polsce

Krajowe firmy z sektora inżynierii biomedycznej zajmują się w głównej mierze sprzedażą sprzętu medycznego oraz produkcją tanich, niewielkich, łatwych do sprzedaży urządzeń medycznych. W ich asortymencie znajdują się głównie: ciśnieniomierze, aparaty EKG, holtery i aparatu USG. Pomimo tego, można wśród nich znaleźć także te firmy, które zajmując bezpieczne miejsce na rynku w Polsce, przyciągają uwagę inwestorów z zagranicy. Firmy te, wyróżniające się innowacyjnością swoich produktów lub usług, są bardzo pożądane na rynku inżynierii biomedycznej. Zaopatrując swoich klientów w unikatowe rozwiązania medyczne oraz technologie, stanowią podstawę rynku biomedycznego w Polsce.

MedipmentPortal powstał w 2009 roku i jest projektem realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, pod nazwą "Rozwój e- usług poprzez utworzenie portalu produktów medycznych adresowanego do sektora służby zdrowia i jego otoczenia". Jego zadaniem jest dostarczanie jak najszerszej i najdokładniejszej informacji na temat sprzętu medycznego.

Firma MedlineFirma Medline z Zielonej Góry rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Specjalizuje się w dystrybucji sprzętu medycznego, przeznaczonego przede wszystkim dla potrzeb medycyny ratunkowej, w tym także diagnostyki w miejscu zdarzenia. Medline posiada wyłączność na sprzedaż produktów wielu producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

MedicMarHurtownia Sprzętu Medycznego Medic-Mar rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku w Łodzi. Od 2000 roku jest autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy BEURER GmbH na terenie Polski.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Lokalizacja

Filtruj: Profil działalności

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna