Elektronika i Elektromedycyna

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma EiEFirma Elektronika i Elektromedycyna została założona w Otwocku, w 1986 roku. Od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją urządzeń do fizykoterapii. Początkowo była to aparatura do elektroterapii. Oferta firmy była stopniowo rozszerzana. W kolejnych latach wprowadzono do produkcji urządzenia do magnetoterapii oraz biostymulatory laserowe.

W zakresie terapii prądem elektrycznym firma EiE dostarcza na polski rynek aparaty do elektroterapii prądami interferencyjnymi, prądami diadynamicznymi, prądami stałymi (galwanoterapia), oraz łączące ich funkcje uniwersalne aparaty do elektroterapii. Dla potrzeb magnetoterapii EiE wytwarza urządzenia o zdefiniowanych programach zabiegowych, wyposażone w odpowiednio wyprofilowane aplikatory. Produkowane biostymulatory laserowe wykorzystują lasery emitujące promieniowanie podczerwone i czerwone w 3 zakresach. Firma oferuje dla nich kilka rodzajów sond odpowiednich do terapii konkretnego typu.

Przedsiębiorstwo zapewnia gwarancyjny i pogwarancyjny serwis swoich produktów - w certyfikowanym punkcie serwisowym lub w siedzibie firmy.

W celu zapewnienia wysokiej jakości produktów firma wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normami ISO9001 i ISO13485. Produkty firmy EiE zostały poddane ocenie zgodności z dyrektywą 93/42. Jako jeden z pierwszych polskich producentów urządzeń do magnetoterapii i elektroperapii, firma EiE uzyskała prawo do oznakowywania swoich produktów znakiem zgodności CE.

Dodatkowe informacje

  • Kraj: Polska
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Miasto: Otwock
  • Kontakt: ul. Zaciszna 2, 05-402 Otwock, tel. +48 22 779 42 84; +48 022 710 08 39
  • Profil działalności: produkcja i sprzedaż sprzętu medycznego, aparatura medyczna, serwis sprzętu medycznego
Czytany 12435 razy
Więcej w tej kategorii: « Dräger Polska Makromed »

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Lokalizacja

Filtruj: Profil działalności

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna