Makromed

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

MakromedFirma Makromed s.j. z Łodzi została założona w 1994 roku. Jest liderem wśród polskich producentów unitów (stanowisk) stomatologicznych i akcesoriów dodatkowych dla stomatologii. Jednocześnie jest głównym polskim przedstawicielem japońskiego koncernu NSK Nakanishi, trzeciego pod względem wielkości producenta końcówek narzędzi stomatologicznych na świecie.

Na produkty własne firmy Makromed składa się sześć modeli stanowisk do zabiegów stomatologicznych. Są one sterowane mikroprocesorowo, z możliwością zapamiętania położenia fotela. Istnieje możliwość zainstalowania do pięciu końcówek. Posiadają zamknięty obieg wody destylowanej.

Spośród produktów firmy NSK Makromed posiada w swojej ofercie m.in. końcówki stomatologiczne z tytanowymi korpusami, piaskarki stomatologiczne (urządzenia do wybielania i oczyszczania zębów za pomocą silnego strumienia powietrza), skalery (narzędzia do oczyszczania powierzchni zębów za pomocą ultradźwięków) oraz mikrosilniki elektryczne i protetyczne. Firma Makromed oferuje także lampy stomatologiczne włoskiej firmy G.COMM.

Firma funkcjonuje w oparciu o system zarządzania jakością zgodny ze standardami ISO9001 oraz ISO13485. Uzyskała dodatkowo liczne certyfikaty jakości, wydane przez odpowiednie jednostki notyfikowane.

Makromed jest dynamicznie rozwijającą się firmą. W 2002 roku oddano do użytku nowy budynek siedziby firmy. Obecnie zatrudnia ona 40 osób. Firma współpracuje z ponad setką punktów serwisowych na terenie całego kraju. Oferuje też pełen asortyment części zamiennych dla swoich produktów.

Dodatkowe informacje

  • Kraj: Polska
  • Lokalizacja: Lódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Kontakt: ul. Czechosłowacka 1, 92-216 Łódź, tel. +48 42 678 88 54; +48 42 678 74 80; +48 42 678 54 52
  • Profil działalności: produkcja i sprzedaż sprzętu medycznego, wyposażenie szpitali i gabinetów, serwis sprzętu medycznego
Czytany 12868 razy

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Lokalizacja

Filtruj: Profil działalności

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna