Tech-med

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

firma biomedyczna tech-medTech-med jest firmą istniejącą na polskim rynku medycznym już od 1949 roku . Jej doświadczenie branżowe to spory atut wśród pozostałych firm biomedycznych. Firma tech-med zajmuje się głównie eksporterem i importerem, a także produkcją sprzętu medycznego. Do jej głównego asortymentu należą: ciśnieniomierze, termometry, inhalatory, stetoskopy, sprzęt medyczny do diagnozowania ucha, oka, nosa oraz diagnozowania cukrzycy, orchidometry, wagi, wzrostomierze, nawilżacze powietrza, resuscytatory, wskaźniki laserowe, mierniki szczytowego przepływu wydechowego płuc, odzież medyczna.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma tech-med stworzyła także rozległą sieć serwisową działającą w Polsce. Sprzęt medyczny m.in. wagi elektroniczne, wagi łazienkowe, termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, alkomaty objęte są także długoletnią gwarancją ? w razie kłopotów zawsze można skontaktować się z punktami serwisowymi, gdzie można liczyć na pomoc.

Oto firma pisze o swojej działalności. ?Dzisiejszy TECH-MED to dynamiczny zarząd i wysoko wykwalifikowany personel. Oferujemy najwyższej klasy sprzęt medyczny przeznaczony do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia jak również urządzenia do stosowania w warunkach domowych. Wierzymy, że oferowane przez nas innowacyjne technologie powinny służyć zdrowiu ludzi, a przez to całemu społeczeństwu. Dostęp do najnowszych światowych technologii łączymy z naszym doświadczeniem i tradycją firmy - oferując dzięki temu produkty na najwyższym poziomie funkcjonalności i bezpieczeństwa. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów stale współpracujemy z Jednostkami Służby Zdrowia, dzięki czemu mamy możliwość doskonalenia jakości naszych produktów i usług. Jesteśmy dumni z faktu, iż nasze aparaty do pomiaru tętniczego ciśnienia krwi otrzymały rekomendację Instytutu Kardiologii w Warszawie ? Aninie?

Firma tech-med prowadzi także sprzedaż internetową.

Asortyment: ciśnieniomierze, termometry, inhalatory, stetoskopy, orchidometry, wagi, wzrostomierze, nawilżacze powietrza, resuscytatory, mierniki szczytowego przepływu wydechowego płuc, odzież medyczna.

Dodatkowe informacje

  • Kraj: 1
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Kontakt: ul.Chmielna 98, 00-801 Warszawa
  • Profil działalności: sprzedaż sprzętu medycznego, aparatura medyczna
  • Asortyment: ciśnieniomierze, termometry, inhalatory, mierniki szczytowego przepływu wydechowego płuc, odzież medyczna
Czytany 8272 razy
Więcej w tej kategorii: FAMED Łódź S.A. »

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Lokalizacja

Filtruj: Profil działalności

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna