Siemens Healthcare Diagnostics

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

siemens healthcare

Siemens Healthcare Diagnostics oferuje szerokie spektrum produktów w dziedzinie immunochemii, chemii klinicznej, hematologii, chemii moczu i parametrów krytycznych, które w połączeniu z rozwiązaniami informatycznymi oraz automatyzacją zabezpieczają potrzeby małych, średnich i dużych laboratoriów.

Siemens Healthcare Diagnostics oferuje szeroki pakiet rozwiązań w zakresie diagnostyki medycznej in vitro, które zapewniają efektywne sposoby diagnozowania, obserwacji i leczenia. Szerokie spektrum produktów w dziedzinie immunochemii, chemii klinicznej, hematologii, chemii moczu i parametrów krytycznych, w połączeniu z rozwiązaniami informatycznymi oraz automatyzacją zabezpieczają potrzeby małych, średnich i dużych laboratoriów - dziś i jutro.

Produkty i usługi firmy Siemens w idealnych proporcjach łączą najnowsze osiągnięcia nauki, nowoczesne technologie i funkcjonalność w zakresie ochrony zdrowia. Są źródłem podstawowych informacji, niezbędnych do zapewnienia profesjonalnej opieki medycznej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjentów na całym świecie.

W ofercie firmy Siemens Healthcare Diagnostics znajdują się: odczynniki laboratoryjne, testy ciążowe, aparatura immunochemiczna, aparatura hematologiczna, oprogramowanie mikrobiologiczne, panele do testów konwencjonalnych i szybkich.

Więcej o ofercie Siemens Healthcare Diagnostics w Polsce...

Dodatkowe informacje

  • Kraj: Niemcy
  • Region: Bavaria
  • Miasto: Munich
  • Kontakt: Siemens Healthcare Diagnostics, 1717 Deerfield Road, Deerfield, IL 60015-0778 USA, Phone: +1 847-267-5300
  • Profil działalności: biotechnologia, wyposażenie laboratoriów
  • Asortyment: Immunochemia , Biochemia, Mikrobiologia, Chemia moczu , Diabetologia, Hemostaza
  • Oddział w Polsce: Siemens Healthcare Diagnostics Sp. z o.o. ul. Żupnicza 11, 03-821 Warszawa, fax 022 870 80 80, tel. 022 870 80 59 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.siemens.pl/diagnostyka/
Czytany 8330 razy

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Kraj

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna