Siemens Hearing Instruments

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

siemens healthcare

Siemens zajmuje się audiologią od ponad 100 lat. W ofercie mamy aparaty słuchowe dla niemal wszystkich rodzajów ubytku słuchu, w każdym przedziale cenowym i klasie. Celem naszych badań jest przywrócenie możliwości słyszenia osobom cierpiącym na ubytki słuchu w największym stopniu, jaki może zapewnić współczesna technika. W osiąganiu tego celu pomaga nam doświadczenie, jak i możliwości rozwojowe naszej firmy. Ściśle współpracujemy z ośrodkami uniwersyteckimi, klinikami i ośrodkami leczenia słuchu, a wyniki badań, na równi z wiedzą wynikającą z tej współpracy, znajdują zastosowanie w naszych nowych projektach.

Jakość i niezawodność naszych produktów to nasz priorytet, bez względu na to, czy jest to najprostszy aparat, czy najwyższej klasy urządzenie serii CENTRA.

Określenie, jakiego rodzaju aparat słuchowy jest najlepszy to zadanie audiologa, który przebada ubytek słuchu i odpowie na wszelkie pytania na temat leczenia. A to wszystko dlatego, że twój ubytek słuchu jest tak unikatowy, jak odciski twoich palców.

Grupa inżynierii audiologicznej firmy Siemens ma na celu przyczynienie się do poprawy jakości życia ludzi z wadami słuchu poprzez dostarczanie im możliwości lepszego słyszenia i rozumienia, dzięki którym znikną przeszkody w kontaktach z resztą społeczności, a przez to możliwe bariery osobistego rozwoju.

Nasi pracownicy, kierowani intelektualną ciekawością i poczuciem społecznej odpowiedzialności, zdecydowani są spożytkować swoje umiejętności, doświadczenie i talenty w osiąganiu tego celu. Innymi słowy, projektując i produkując przełomowe innowacje, naszym celem pozostaje przekazywanie potrzebującym aparatów słuchowych, które polepszają jakość życia. Nie polegamy jednak wyłącznie na własnym doświadczeniu. Ściśle współpracujemy z ośrodkami uniwersyteckimi, klinikami i ośrodkami leczenia słuchu. Współpraca ta, w połączeniu z efektem synergi mającym źródło w badaniach prowadzonych wspólnie ze światowymi korporacjami podobnymi do firmy Siemens, jest siłą napędową postępu na polu audiologii. Postęp ten potwierdzają liczne patenty, a zespoły badawcze ciężko pracują przemieniając idee w realne produkty. Przyszłość lepszego słyszenia tworzy się tu i teraz.

Dodatkowe informacje

  • Kraj: Niemcy
  • Region: Bavaria
  • Miasto: Munich
  • Kontakt: Siemens Hearing Instruments, Wittelsbacherplatz 2, 80333 Munich, Germany, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Profil działalności: aparatura medyczna, aparatura audiologiczna
  • Asortyment: aparaty słuchowe
  • Oddział w Polsce: Audio SAT Sp. z o.o., ul. Chlebowa 4/8 61-003 Poznań, tel. 061 653-56-30 fax 061 653-56-16, www.siemens-audiologia.pl
Czytany 6084 razy

Użytkownik

Zaloguj się aby skorzystać z portalu.

Szukaj w firmach

Filtruj: Kraj

Top


Copyright © 2022 Portal Inżynieria Biomedyczna | Dobry start w inżynierii biomedycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Portal Inżynieria Biomedyczna